به دلیل نوسانات قیمت برای خرید و استعلام محصول تماس بگیرید

پارت الکتریک

21 مرداد 1402 صبا زاهدی مسگر

شرکت پارت الکتریک

شرکت پارت الکتریک از جمله تولید کنندگان  و عرضه کنندگان معروف محصولات برقی و الکتریکی در سطح بازار داخلی کشور است. پارت الکتریک در سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را در بازار های داخلی کشور آغاز کرده است و هم چنان بعد از سال‌ها فعالیت در این عرصه تبدیل به یکی از معتبرترین و معروف ترین برندها در زمینه تولید محصولات الکتریکی نظیر محافظ های برقی محسوب می شود. شرکت پارت الکتریک فعالیت خود را فضای تولیدی به  مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع آغاز و صدها هزار کارمند دارد و زنجیره تامینی عظیمی را تشکیل داده است که شامل تعدادی کارخانه، کارگاه و شبکه های فروش مویرگی در سطح بازار آسیا و خاورمیانه دارد. پارت الکتریک به خاطر سابقه طولانی و کیفیت  بالا از خیلی از رقبای داخلی و خارجی سبقت گرفته است.

 

شرکت پارت الکتریک در طول فعالیت ۳۵ ساله خود با به کارگیری از کارمندان حرفه ای و متخصص، احداث آزمایشگاه‌های پیشرفته و استاندارد و استفاده از شیوه‌های روز جهانی برای تولید محصول توانسته است محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه نماید. همچنین پارت الکتریک در راستای فعالیت خود بارها گواهینامه‌های معتبر کیفی را نیز گرفته است. از آن جمله می‌توان به دریافت گواهینامه کیفیت اروپا و اخذ لوح طلایی بهترین واحد کیفی در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ اشاره کرد

.فروشگاه برق لاله زار بهترین و با کیفیت ترین محافظ های برقی پارت الکتریک را به مشتریان خود ارائه می دهد و شما مشتریان گرامی با آسودگی خاطر می توانید از این فروشگاه خرید کنید.

 

محصولات پارت الکتریک

همان‌طور که قبلا بیان شد پارت‌ الکتریک یک شرکت تولید کننده محصولات الکتریکی و برقی است. در این دوره از زمان برند پارت نزد کاربران این نوع محصولات برندی شناخته شده و قابل اعتماد است. محصولات پارت دارای کیفیت بسیار بالایی است و همچنین قیمت خوب و مقرون به صرفه ای دارد.

محصولات پارت الکتریک را می‌توان به چند دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد:

انواع کلید و پریز

انواع محافظ برقی

انواع سیم

محصولات این شرکت دارای طراحی ساده و شیکی هستند. یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت محافظ های برقی ساده و ارتدار می باشد که فروشگاه برق لاله زار نمایندگی محصولات پارت الکتریک را در لاله زار دارد پس با خیال راحت می توانید خریدی بی دردسر را تجربه کنید.


ثبت نظر

( نظر خود درباره این مقاله ثبت نمایید )

بد خوب
All Right’s Reserved | Designed by Nonegar Pardazesh © Copyright 2020 متن کپی رایت از تنظیمات نوشته شود